O NAS

damavand2x

Jesteśmy Izabela i Krzysiek, para włóczykijów, która bardziej niż marzyć kocha tylko podróżować. Iza będąc dzieckiem pragnęła zostać podróżnikiem i himalaistą. Może nie będzie w światowej czołówce himalaizmu, ale bilety w Himalaje ma już kupione. Krzysiek jako mały chłopiec chciał być piratem. W obecnej podróży raczej nie będzie grabił i rabował, ale z pewnością wiele czasu spędzi pływając po wodach Indonezji.

Nigdy nie uwierzyliśmy, że to były tylko dziecinne mrzonki i jakiś czas temu wyruszyliśmy w podróż w jedną stronę- ku naszym marzeniom.

Na naszym blogu opowiadamy głównie o podróżowaniu po różnych krajach- znajdziecie wiele użytecznych porad, informacji i wskazówek. Jest też kilka bezpośrednich wpisów o pieniążkach, odrobinkę inspiracji i pozytywnej energii.

Nasze podróże:

2015 rok to początek naszej podróży w jedną stronę. Zaczynamy w Kirgistanie, potem Chiny, Laos, Kambodża. Trochę autostopu, trochę wolontariatu, trochę rowerów. Ten rok to też podróż do UK, życie w Bieszczadach i krótkie wypady: do Wenecji, do Lwowa.

2014 rok to głównie trzymiesięczna autostopowa podróż do Iranu przez Turcję i Gruzję. Mnóstwo lekcji i inspiracji na przyszłość. Trochę trekkingu w Gruzji. To też krótsze mniejsze podróże- do Niemiec, Chorwacji, Norwegii.

2013 to autostopowa podróż Krzyśka z UK do Maroko i potem do Polski. Izabeli podróże w góry, nad morze. To czas marzeń, moment kiedy pojawił się pomysł długiej podróży w nieznane i moment kiedy zdecydowaliśmy się tak pokierować naszym życiem, by w przyszłości dużo podróżować.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie- napisz do nas: naszaslodkabezdomnosc@gmail.com, na pewno odpowiemy.